Cukier biały BIO to cukier ekologiczny, który w swoim składzie zawiera co najmniej 95% składników pochodzenia ekologicznego, wytworzonych według zasad ekologicznych, a produkcja musi podlegać kontroli upoważnionej jednostki certyfikacyjnej. Produkt przeznaczony jest dla odbiorców przemysłowych i indywidualnych do produkcji artykułów żywnościowych, wyrobów cukierniczych i piekarniczych. Produkt pakowany jest w worek papierowy 25 kg.
Termin przydatności: Nie określa się
Waga netto palety: 1000 kg
Dostępne certyfikaty znajdziesz tu : Certyfikaty.
Dostępne certyfikaty znajdziesz tu : Certyfikaty.
| Węglowodany | 100 g |
|---|---|
| w tym cukry | 100 g |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Wartość energetyczna | 1700 kJ/400 kcal |
| Sól | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Ean Opakowanie pojedyncze | 5907069015806 |
|---|---|
| EAN opakowanie zbiorcze | nie dotyczy |
| EAN paleta | nie dotyczy |
| Ilość na palecie (kg) | 1000 |
| Opakowanie pojedyncze (kg) | 25 |
| Opakowanie zbiorcze (kg) | nie dotyczy |
Cukier biały
Co.Pro.B. SCA
Via Mora 56, 40061, Minerbio (BO), Italy
Zaleca się przechowywać w temperaturze 10 - 25 °C.