DIAMANT Konfitur-Fix to środek żelujący umożliwiający indywidualny dobór ilości cukru dostosowany do rodzaju przetwarzanych owoców. Do jednego kilograma przygotowanych owoców można dodawać od 350 do 500g cukru, uzyskując bardziej lub mniej słodkie konfitury. Mimo zróżnicowanej, dowolnie dobieranej ilości cukru otrzymywane dżemy lub konfitury uzyskują doskonałą, pożądaną konsystencję. Pakowany w torebkę 25 g.
Termin przydatności: 30 miesięcy od daty produkcji
Waga netto: 25g
Dostępne certyfikaty znajdziesz tu : Certyfikaty.
Dostępne certyfikaty znajdziesz tu : Certyfikaty.
| Węglowodany | 44 g |
|---|---|
| w tym cukry | 44 |
| Tłuszcz | 3,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,6 g |
| Wartość energetyczna | 1363 kJ/324 kcal |
| Sól | 0,75 g |
| Białko | 0 g |
| Ean Opakowanie pojedyncze | 5907069001267 |
|---|---|
| EAN opakowanie zbiorcze | 5907069001267 |
| EAN paleta | 5907069001267 |
| Ilość na palecie (kg) | 288 |
| Opakowanie pojedyncze (kg) | 0.025 |
| Opakowanie zbiorcze (kg) | 1 |
| Wysyłka w ciągu | na zamówienie |
Cukier, substancja żelująca: pektyny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, tłuszcz palmowy, całkowicie uwodorniony, substancja konserwująca: sorbinian potasu
Pfeifer & Langen Polska S.A.
ul. Mickiewicza 35, 60-837 Poznań
tel. + 48 61 866 50 61
email: pfeifer-langen@diamant.pl
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.