DIAMANT Cukier biały w saszetkach papierowych to drobny,segregowany cukier biały, pakowany w podłużne, estetyczne saszetki. Doskonale nadaje się do hoteli, restauracji i barów. Niezbędny podczas konferencji, spotkań biznesowych lub towarzyskich, niezastąpiony w podróży. W opakowaniu znajduje się 100 saszetek. Produkt pakowany jest w kartoniki 500 g.
Waga netto: 500g
Dostępne certyfikaty znajdziesz tu : Certyfikaty.
| Węglowodany | 100 g |
|---|---|
| w tym cukry | 100 g |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Wartość energetyczna | 1700 kJ/400 kcal |
| Sól | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Ean Opakowanie pojedyncze | 5907069000857 |
|---|---|
| Ilość na palecie (kg) | 288 |
| Opakowanie pojedyncze (kg) | 0,5 |
| Opakowanie zbiorcze (kg) | 3 |
| Wysyłka w ciągu | 2 dni |
Pfeifer & Langen Polska S.A.
ul. Mickiewicza 35, 60-837 Poznań
tel. + 48 61 866 50 61
email: pfeifer-langen@diamant.pl
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.