Przepisy i porady
DIAMANT Cukier Gruba Rafinada to cukier o charakterystycznych dużych kryształach. Doskonały jako dekoracyjna posypka na ciasta. Produkt przeznaczony dla odbiorców przemysłowych i farmaceutycznych. Pakowany jest w worek papierowy 12 kg.
Termin przydatności: Nie określa się
Waga netto: 12kg
Dostępne certyfikaty znajdziesz tu : Certyfikaty.
| Węglowodany | 100 g |
|---|---|
| w tym cukry | 100 g |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Wartość energetyczna | 1700 kJ/ 400 kcal |
| Sól | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Ean Opakowanie pojedyncze | nie dotyczy |
|---|---|
| EAN opakowanie zbiorcze | nie dotyczy |
| EAN paleta | 5907069007658 |
| Ilość na palecie (kg) | 840 |
| Opakowanie pojedyncze (kg) | 12 |
| Opakowanie zbiorcze (kg) | nie dotyczy |
| Wysyłka w ciągu | 3-5 dni |
Pfeifer & Langen Polska S.A.
ul. Mickiewicza 35, 60-837 Poznań
tel. + 48 61 866 50 61
email: pfeifer-langen@diamant.pl
Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze od 10 do 25 °C.