DIAMANT Cukier kandyz lodowy polecany jest szczególnie do słodzenia herbaty. Nadaje jej wyjątkowy smak. Może być ozdobą każdego stołu, pięknie prezentując się w cukiernicy. Produkt pakowany jest w kartonik 250 g.
Termin przydatności: Nie określa się
Waga netto: 250g
Dostępne certyfikaty znajdziesz tu : Certyfikaty.
Dostępne certyfikaty znajdziesz tu : Certyfikaty.
| Węglowodany | 100 g |
|---|---|
| w tym cukry | 100 g |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Wartość energetyczna | 1700 kJ/400 kcal |
| Sól | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Ean Opakowanie pojedyncze | 5907069010726 |
|---|---|
| Ilość na palecie (kg) | 810 |
| Opakowanie pojedyncze (kg) | 0,25 |
| Opakowanie zbiorcze (kg) | 3 |
| Wysyłka w ciągu | na zamówienie |
Cukier biały
Pfeifer & Langen Polska S.A.
ul. Mickiewicza 35, 60-837 Poznań
tel. + 48 61 866 50 61
email: pfeifer-langen@diamant.pl
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.