DIAMANT Cukier puder w tubie to bardzo drobno zmielony cukier kryształ. Produkt doskonale nadaje się do ozdabiania wypieków i deserów. Funkcjonalne opakowanie ułatwia posypywanie ciasta równomierną, jednorodną, śnieżnobiałą warstwą. Produkt pakowany jest w tubę 250 g.
Termin przydatności: bezterminowo
Waga netto: 250g
Dostępne certyfikaty znajdziesz tu : Certyfikaty.
| Węglowodany | 99,7 g |
|---|---|
| w tym cukry | 99,7 g |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Wartość energetyczna | 1695 kJ/399 kcal |
| Sól | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Ean Opakowanie pojedyncze | 5907069000376 |
|---|---|
| EAN opakowanie zbiorcze | 5907069000376 |
| EAN paleta | 5907069000376 |
| Ilość na palecie (kg) | 270 |
| Opakowanie pojedyncze (kg) | 0,25 |
| Opakowanie zbiorcze (kg) | 3,0 |
| Wysyłka w ciągu | 2 dni |
Cukier biały, substancja przeciwzbrylająca: fosforan trójwapniowy
Magyar Cukor Manufaktúra Kft.
Csomagoló és Kereskedelmi Kft.
Iparos utca 4.
7400 Kaposvár
Hungary
Zaleca się przechowywać w temperaturze 10 - 25 °C, przy względnej wilgotności powietrza maks. 65%.
W tych warunkach można przechowywać cukier puder bezterminowo.