Cukier kandyz kruszony swoim delikatnym, karmelowym aromatem wzbogaca smak różnorodnych rodzajów kawy i innych gorących napojów. Jego drobne, nieregularne kryształki polecane są do pieczenia i ozdabiania pierników, ciastek i ciast. To również doskonały dodatek do sałatek owocowych, deserów i lodów. Pakowany w poręczne kartoniki 250g.
Termin przydatności: Nie określa się
Waga netto: 250g
Dostępne certyfikaty znajdziesz tu : Certyfikaty.
| Węglowodany | 99 g |
|---|---|
| w tym cukry | 99 g |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Wartość energetyczna | 1683 kJ/396 kcal |
| Sól | 0,03 g |
| Białko | 0 g |
| Ean Opakowanie pojedyncze | 5907069010702 |
|---|---|
| EAN paleta | nie dotyczy |
| Ilość na palecie (kg) | 432 |
| Opakowanie pojedyncze (kg) | 0,25 |
| Opakowanie zbiorcze (kg) | 4,5 |
| Wysyłka w ciągu | 450, Wysyłka w ciągu |
Cukier biały
Pfeifer & Langen Polska S.A.
ul. Mickiewicza 35, 60-837 Poznań
tel. + 48 61 866 50 61
email: pfeifer-langen@diamant.pl
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.