DIAMANT Fondant F12 to produkt dedykowany do przygotowania batonów, pralin i innego rodzaju cukierków nadziewanych w przemyśle spożywczym i cukierniczym. Produkt pakowany jest w karton 15 kg.
Termin przydatności: 12 miesięcy od daty produkcji
Waga netto: 15kg
Dostępne certyfikaty znajdziesz tu : Certyfikaty.
Dostępne certyfikaty znajdziesz tu : Certyfikaty.
| Węglowodany | 90 g |
|---|---|
| w tym cukry | 86 g |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Wartość energetyczna | 1530 kJ/ 360 kcal |
| Sól | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Ean Opakowanie pojedyncze | 4001726841232 |
|---|---|
| EAN opakowanie zbiorcze | 4001726841232 |
| EAN paleta | 4001726841232 |
| Ilość na palecie (kg) | 720 |
| Opakowanie pojedyncze (kg) | 15 |
| Opakowanie zbiorcze (kg) | nie dotyczy |
| Wysyłka w ciągu | 2 dni |
Cukier biały, syrop glukozowy, woda
Pfeifer & Langen Polska S.A.
ul. Mickiewicza 35, 60-837 Poznań
tel. + 48 61 866 50 61
email: pfeifer-langen@diamant.pl
Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze od 10 do 25 °C.