DIAMANT Fondant W20 to pomada cukiernicza przeznaczona do wykańczania i zdobienia wyrobów cukierniczych. Produkt doskonale sprawdzi się jako polewa do pączków, glazura do ciast i tortów. Dzięki plastycznej konsystencji tworzy idealnie gładką, gęstą warstwę, pozwala na równomierne rozprowadzenie i estetyczne pokrycie powierzchni zdobionego ciasta. Łatwy sposób przygotowania i funkcjonalne opakowanie sprawia, że produkt jest niezwykle wygodny w użyciu. Produkt pakowany jest w wiaderko 15 kg.
Termin przydatności: 6 miesięcy od daty produkcji
Waga netto: 15g
Dostępne certyfikaty znajdziesz tu : Certyfikaty.
| Węglowodany | 87 g |
|---|---|
| w tym cukry | 79 g |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Wartość energetyczna | 1479 kJ/384 kcal |
| Sól | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Ean Opakowanie pojedyncze | 5907069007450 |
|---|---|
| EAN opakowanie zbiorcze | 5907069007450 |
| EAN paleta | 5907069007450 |
| Ilość na palecie (kg) | 660 |
| Opakowanie pojedyncze (kg) | 15 |
| Opakowanie zbiorcze (kg) | nie dotyczy |
Cukier biały, syrop glukozowy, woda
Pfeifer & Langen Polska S.A.
ul. Mickiewicza 35, 60-837 Poznań
tel. + 48 61 866 50 61
email: pfeifer-langen@diamant.pl
Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze od 10 do 25 °C.